خانه / کسب درآمد / تایپیست
نمایش مشخصات تماس ناشناس

تایپیست

تایپیست

 

انجام خدمات تایپ یکی از شغل هایی می باشد که امروزه به دلیل نامه نگاری های فراوان و وجود دانشگاه های متعدد مورد توجه قرار گرفته است. امروزه به دلیل کمبود وقت خیلی از افراد نامه نگاری های خود را افراد متخصص در انجام امور تایپ واگذار می کنند.

وسایل مورد نیاز تایپیست

 

۱٫ کامپیوتر:

در مورد انتخاب کامپیوتر، بهترین گزینه کامپیوتر دسکتاپ می باشد. به دلیل حجم بالای کار و نیاز مداوم شما به استفاده از کیبورد، همیشه با مشکل خرابی کیبورد مواجه خواهید شد و اگر شما از لپ تاپ استفاده کنید تعمیر آن به مراتب از خرید یک کیبورد نو بیشتر خواهد بود.

۲٫ پرینتر:

اگر شما خدمات تایپ خود را در منزل انجام می دهید، نیاز خیلی ضروری به خرید پرینتر نخواهید داشت و می توانید برای انجام پرینت های خود به موسسات مراجعه کرده و با گرفتن تخفیف از پرینت های خود نیز سودی عاید شما گردد. البته در صورتی که شما بتوانید یک دستگاه پرینتر هم تهیه نمایید در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد. در مورد خرید پرینتر بهتر است که ابتدا حجم کار خود را با پرینتر را مشخص کنید و سپس به خرید آن اقدام کنید.

۳٫ اسکنر:

در برخی از متونی که تایپ می کنید دارای عکس و یا شکلی بوده که نیاز به اسکن آن خواهد داشت. برای خرید اسکنر، در صورتی که شما علاوه بر اسکنر نیاز به پرینتر هم دارید سعی کنید از دستگاه هایی که چند منظوره هستند و چند قابلیت را در یک دستگاه ارائه می دهند تهیه نمایید تا در هزینه های خود صرفه جویی کرده و نیاز به فضای کمتری داشته باشید.

۴٫ صندلی و میز خوب و راحت:

یکی از وسایلی که خیلی در این کار مهم است داشتن یک صندلی و میز استاندارد و ارگونومیک است. توجه داشته باشید که شما قرار است به مدت طولانی حداقل ۲ ساعت پشت سر هم از آنها استفاده نمایید، در صورتی که از صندلی و میز خوبی استفاده نکنید به مرور باعث ایجاد دردهایی در ناحیه کمر خود خواهید شد.

مطلب پیشنهادی

مراحل راه اندازی کسب و کار خانگی

کسب و کار خانگی یکی از جذاب ترین انواع کسب و کار است و نوعی از فعالیتی اقتصادی است که در محل سکونت شخصی و با کمک امکانات منزل راه اندازی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *