خانه / کسب درآمد / طراح وب سایت
نمایش مشخصات تماس ناشناس

طراح وب سایت

طراح وب سایت

شاید شما با دیدن عنوان این پست از خود سوال کنید که راه اندازی یک وب سایت چگونه می تواند به عنوان یک شغل محسوب گردد؟ هدف از راه اندازی بسیاری از وب سایت های شخصی در اکثر موارد، کسب درآمد از اینترنت می باشد. ما در پست امروز قصد داریم به شما منابع درآمدی یک وب سایت را معرفی نماییم و در کل شما را با مسائل مرتبط در زمینه آشنا سازیم.

موارد مورد نیاز برای فعالیت در بحث راه اندازی سایت:

۱٫ انتخاب یک هدف متناسب با توانمندی:

پس از انتخاب هاست و دامین که در پست قبلی به آن اشاره شد، مهمترین بخش در راه اندازی یک وب سایت انتخاب یک هدف براساس توانمندی های شخصی می باشد. برای آن که بتوانیم یک وب سایت موفق داشته باشیم باید به دنبال موضوعی بگردیم که خود توانایی نگارش را در آن زمینه داشته باشیم. اهمیت این موضوع به آن دلیل است که در صورتی که موضوعی را انتخاب کنید که متناسب با علاقه و توانایی شما باشد، باعث خواهد شد که نسبت به کار رغبت بیشتری داشته باشید و در صورت پیدا نکردن نویسنده ای متناسب با بودجه در نظر گرفته، می توانید کار نگارش سایت را خود انجام دهید.

۲٫ آشنایی با زبان های برنامه نویسی:

یکی از مسائلی که می تواند به شما در کسب موفقیت، کمک زیادی کند، داشتن دانش برنامه نویسی می باشد. گرچه امروزه نرم افزارهای رایگان طراحی وب سایت فراوانی مانند، وردپرس، جوملا، جاوز، راش و… وجود دارند، آشنایی با زبان های برنامه نویسی می تواند به شما در انجام کارهای ساده در بحث نگهداری سایت کمک های شایانی نمایید و می توانید با استفاده از این دانش تغییراتی را که مدنظر شماست را خود بر روی سایت اعمال کنید.

۳٫ آشنایی با کارکردن با هاست و دامنه و اعمال تغییرات

یکی از ملزومات برای راه اندازی سایت داشتن دانش کافی در زمینه کار با هاست و دامین و پایگاه های داده می باشد که همان طور در مورد قبلی به آن اشاره شد می تواند کمک شایانی به رفع و رجوع مشکلات ساده شما کند.
طراح وب

۴٫ داشتن وقت کافی برای مدیریت سایت:

همانطور که میدانید فعالیت در هر کاری نیاز به صرف زمان می باشد. یکی از مسائل مهمی که در بحث راه اندازی سایت می باشد داشتن وقت کافی برای مدیریت آن است. قبل از راه اندازی سایت سعی کنید که اول مدت زمانی از روز را به بررسی و نگهداری سایت صرف کنید. به روز کردن سایت، اعمال تغییرات و بررسی مشکلات همیشه باید به صورت روزانه و منظم انجام گیرد تا سایت با مشکل رو به رو نشود.

منابع درآمدی یک وب سایت

پس از معرفی امکانات مورد نیاز قصد داریم که برای شما منابع درآمدی یک وب سایت را شرح دهیم. مهم ترین و اصلی ترین منبع درآمدی یک سایت بسته به موضوعی که حول آن فعالیت می کند، قراردادن تبلیغات می باشد. ارسال ریپورتاژ (متن تبلیغاتی)، قراردادن بنر، قراردادن محصولات همکاری در فروش همه از موارد قرار دادن تبلیغات در وب سایت می باشد که صرفاً با بالا رفتن سایت در نتایج گوگل ممکن خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

مراحل راه اندازی کسب و کار خانگی

کسب و کار خانگی یکی از جذاب ترین انواع کسب و کار است و نوعی از فعالیتی اقتصادی است که در محل سکونت شخصی و با کمک امکانات منزل راه اندازی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *