خانه / کسب درآمد / فروش اینترنتی شارژ
نمایش مشخصات تماس ناشناس

فروش اینترنتی شارژ

فروش اینترنتی شارژ

از آنجایی که امروزه داشتن ارتباط با اینترنت در همه جا به یک اصل مهم تبدیل شده همین مسئله باعث شده که فرصت خوب شغلی برای پدید آمدن شغلی به مانند راه اندازی فروشگاه شارژ شود. به همین علت افراد فراوانی با دیدن این بازار فروش سعی می کنند خود را در میان این کار و کسب باز کنند. امروز در این پست قصد داریم به بررسی این شغل بپردازیم

در ابتدا باید به بررسی امکانات مورد نیاز آن بپردازیم

۱٫ داشتن هاست، دامین و نرم افزار فروش شارژ: اصلی ترین امکانات مورد نیاز برای راه اندازی فروشگاه شارژ داشتن هاست، دامین و نرم افزار فروش شارژ است. حسن این روش کسب درآمد این است که برای راه اندازی فروشگاه شارژ نیاز به فضای بالایی برای نصب اسکریپت نخواهید داشت و شما حتی با داشتن ۵۰ مگابایت هاست هم می توانید فروشگاه خود را راه اندازی کنید.

۲٫ منبع تأمین شارژ: دومین نیازی که شما برای راه اندازی یک فروشگاه شارژ دارید این است که یک تأمین کننده برای خرید شارژ داشته باشید که در صورت اتمام محصولات موجود بتواند محصولات به اتمام رسیده را برای شما تأمین نماید.

میزان سود فروش شارژ

سودی که از فروش شارژ می تواند عاید شما شود بستگی به نوع فروش و قیمت خرید شما دارد. سود فروش شارژ برای افرادی که مستقیماً و بدون واسطه این کار را انجام می دهند حدود ۲ تا نهایتا ۵ درصد است که همان طور که متوجه شدید حاشیه سود در این کار بسیار پایین است و شما در فروش های بالا است که می توانید به سود خوبی دست یابید

مطلب پیشنهادی

مراحل راه اندازی کسب و کار خانگی

کسب و کار خانگی یکی از جذاب ترین انواع کسب و کار است و نوعی از فعالیتی اقتصادی است که در محل سکونت شخصی و با کمک امکانات منزل راه اندازی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *